Usługi

Zapraszam wszystkich pasjonatów psów, zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pupilem, jak i tych, którzy już coś potrafią, na ekscytujący cykl szkoleniowy w ramach zajęć grupowych. Na naszych zajęciach psiaki poznają tajniki komend głosowych i optycznych, oraz zostaną wprowadzone do pracy z „klikerem”. Jako instruktor, pokażę Wam, jak odczytywać sygnały wysyłane przez Wasze psy, aby ułatwić komunikację między Wami. Całe to doświadczenie odbywa się w przyjaznej atmosferze, korzystając z pozytywnych metod treningowych. Dołącz do nas i zobacz, jak Twojemu psu może być u nas fantastycznie!

Jak wyglądają zajęcia grupowe

Nasz cykl szkoleń trwa 4 tygodnie, obejmuje cztery cotygodniowe spotkania, dostępne w różnych dniach i godzinach, by dostosować się do Twojego harmonogramu.

Na każdym spotkaniu, trwającym godzinę, Twój pies i Ty będziecie mieli okazję zgłębiać tajniki komend głosowych i optycznych oraz poznać techniki pracy z „klikerem”. To jednak nie wszystko! Doświadczony prowadzący, certyfikowany trener oraz behawiorysta, pomoże Ci odczytać „znaki” i „sygnały” wysyłane przez Twego psa, co ułatwi Waszą komunikację i zacieśni więź.

Nie ma znaczenia, jakiej rasy jest Twój pies – wszystkie są mile widziane. Jeśli jednak Twój pies wykazuje agresywne zachowanie w stosunku do innych psów lub ludzi, zachęcam najpierw serię zajęć indywidualnych.

Warunkiem uczestnictwa jest aktualna książeczka szczepień Twojego psa. Jedna grupa liczy od 2 do maksymalnie 10 psów, wraz z opiekunami.

 

Zajęcia grupowe

Cennik

 • Cykl zajęć ceny wkrótce

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z konsultacjami behawioralnymi, zapraszam do kontaktu. Na wszystkie wiadomości odpowiem tak szybko, jak będzie to możliwe.

  absolute element

   Najaktualniejsze…

  Psie porady

  Dowiedz się, jak lepiej zrozumieć i wesprzeć swojego czworonoga.
  Czytaj przygotowane poradniki i odkryj sekrety psiego zachowani