Usługi

Czy Twój pies czasem sprawia Ci zagwozdki? Nie martw się, to zupełnie normalne. W naszych konsultacjach behawioralnych razem odkryjemy, co kryje się za jego zachowaniem i jak wspólnie stworzyć harmonijną relację. To początek emocjonującej przygody zrozumienia psiego świata

Czym są konsultacje behawioralne

Konsultacje behawioralne to specjalistyczne spotkania z ekspertem ds. zachowania zwierząt, który pomaga zrozumieć i rozwiązać problemy z zachowaniem psa. To okazja do omówienia wszelkich kwestii związanych z zachowaniem Twojego psa, od agresji po lęk i niepożądane nawyki. W trakcie konsultacji behawioralnych diagnozujemy problem, identyfikujemy przyczyny i tworzymy spersonalizowany plan działania, aby pomóc w osiągnięciu pożądanych rezultatów i poprawić relację z psem. To także świetna okazja do nauki nowych technik treningowych i zrozumienia, jak Twój pies myśli i się zachowuje.

Konsultacje behawioralne

Cennik

 • Pierwsza wizyta + Diagnoza ~2h ceny wkrótce
 • Kolejne wizyty ~1h ceny wkrótce

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z konsultacjami behawioralnymi, zapraszam do kontaktu. Na wszystkie wiadomości odpowiem tak szybko, jak będzie to możliwe.

  absolute element

   Najaktualniejsze…

  Psie porady

  Dowiedz się, jak lepiej zrozumieć i wesprzeć swojego czworonoga.
  Czytaj przygotowane poradniki i odkryj sekrety psiego zachowani

  Don’t miss this amazing big events conference and opportunities!

  absolute element

  Błąd: Brak formularza kontaktowego.