Usługi

Witaj w moim Psim Przedszkolu, gdzie zapewniamy rozrywkę, naukę i wsparcie w kluczowym okresie rozwoju Twojego psiaka. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W moim Psim Przedszkolu stawiamy nacisk na socjalizację i habituację czworonogów, gdyż właśnie to, w tym okresie jest najważniejsze. Nasze zajęcia odbywają się w zróżnicowanym środowisku, a nie tylko na placu, co rozwija zdolności adaptacyjne psiaków. Każde spotkanie posiada inny temat przewodni. Kameralne grupy zwierzaków są pod stałą kontrolą, aby zapewnić im bezpieczeństwo i nie dopuścić do nieprzyjemnych interakcji.

Przeprowadzając ćwiczenia, dostosowujemy je do indywidualnych możliwości Twojego pupila, co sprawia, że nauka jest efektywniejsza i przyjemniejsza. Moim priorytetem jest komfort psiaka i pozytywne skojarzenia z treningiem. Buduję relacje oparte na zaufaniu między zwierzęciem a ich właścicielami, pomagając opiekunom zdobyć cenne umiejętności i wiedzę.

Podczas zajęć podopieczni uczą się pewności siebie, skupienia, motywacji, spokojnego zachowania, socjalizacji, habituacji, tolerancji, świadomości ciała i radzenia sobie z emocjami. Zajęcia odbywają się w różnych miejscach, cyklicznie przez pięć tygodni.

Uwaga: Dołączyć mogą psiaki do 6. miesiąca życia, które ukończyły cykl szczepień, są zdrowe, odrobaczone i przeszły przynajmniej jedną konsultację indywidualną w celu zbudowania solidnej bazy wychowawczej i motywacji do ćwiczeń. Dołącz do nas i razem odnajdźmy drogę do harmonijnej relacji z Twoim pupilem.

Zajęcia grupowe

Cennik

 • Cykl zajęć ceny wkrótce

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z usługą Psie Przedszkole, zapraszam do kontaktu. Na wszystkie wiadomości odpowiem tak szybko, jak będzie to możliwe.

  absolute element

   Najaktualniejsze…

  Psie porady

  Dowiedz się, jak lepiej zrozumieć i wesprzeć swojego czworonoga.
  Czytaj przygotowane poradniki i odkryj sekrety psiego zachowani