• Aktualności

  Zajęcia indywidualne

  Spotkania indywidualne z instruktorem skierowane są do osób, które z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w szkoleniach grupowych bądź chcą popracować pod okiem instruktora nad konkretnym zachowaniem psa np. wracanie na komendę, chodzenie na luźnej smyczy, grzeczne witanie gości, niepodejmowanie jedzenia na spacerze itp.

  Wyszczekani_tropy-1-4

  W trakcie indywidualnych zajęć z instruktorem dowiesz się w jaki sposób ćwiczyć z psem, jak motywować pupila do pracy, czym go nagradzać, a także jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów szkoleniowych. Podczas takiego szkolenia cała uwaga instruktora skierowana jest na przewodnika i jego psa, tempo pracy jest bardziej elastyczne i dostosowane do postępów.

  Indywidualne spotkanie szkoleniowe z instruktorem trwa godzinę, podczas której pracujemy nad konkretnym, wskazanym przez przewodnika psa zachowaniem/komendą. Właściciel sam wybiera zachowanie które chce u psa doszlifować lub nauczyć od zera.

  Istnieje możliwość dostosowania dnia i godzin szkolenia. Zajęcia odbywają  się na sali przy ul. Wielki Rów 40b lub innym miejscu wskazanym przez instruktora.

  Koszt indywidualnego, godzinnego spotkania wynosi 80zł